Zadzwoń: +48 507 852 229

Jesteś tutaj

Wsparliśmy festiwal Wake Up & Live

We współczesnym świecie wiele wydarzeń kulturalnych i społecznych nie miałoby miejsca bez wsparcia sponsorów. Również firma AST Polska stara się wspierać działania organizacji kulturalnych, stąd nasze wsparcie dla Festiwalu Wake Up & Live, którego siódma edycja odbyła się nad jeziorem Ostrowskim pod Sulęcinem.
Festiwal ten cieszył się sporym zainteresowaniem. Podczas dwóch dni zagrało 10 zespołów: z Białorusi, Izraela oraz Polski. Przez dwa dni Festiwal odwiedziło ponad tysiąc osób, które bawiły się w rytmie rocka, reggae, bluesa, funky. Podczas Festiwalu były stworzone specjalne strefy - jedną z nich była strefa Wake Up & Kids, gdzie nie tylko dzieci, ale całe rodziny mogły wspólnie, aktywnie i kreatywnie spędzić czas. Była również strefa EKO, w której wraz z Celowym Związkiem Gmin edukowano ekologicznie najmłodszych uczestników. Podczas Festiwalu można było również wziąć czynny udział w warsztatach muzycznych.

Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią tego wydarzenia, wspierając w ten sposób społeczność, jej życie kulturalne oraz działania proekologiczne.